Nazwa pracodawcy:
VENS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-05-13

Nr referencyjny:
9025207pra

Miejsce pracy:
Polska, Płońsk
województwo: mazowieckie

Inżynier elektryk

Opis stanowiska

  • Koordynacja projektu w obszarze elektryki na budowie, w tym nadzór inwestorski

  • Odpowiedzialność za planowanie i wydatkowanie budżetu projektu

  • Zapewnienie realizacji projektu zgodnie z wewnętrznymi standardami, ustawodawstwem i wytycznymi Klienta wewnętrznego

  • Nadzór i koordynacja firm wykonawczych i robót elektrycznych na budowie w porozumieniu z kierownictwem projektu

  • Weryfikacja poprawności wykonania instalacji elektrycznych zgodnie z najwyższymi standardami oraz dobrymi praktykami inżynierskimi

  • Śledzenie zmian i niezgodności w projekcie i zarządzanie zmianą

  • Raportowanie i kontrola terminów realizacji poszczególnych etapów projektu

  • Udział w protokolarnych odbiorach zatwierdzania projektów oraz uzyskiwania pozwoleń urzędowych na eksploatację i użytkowanie

  • Współpraca z zespołem wewnętrznym w zakresie BHP, bezpieczeństwa przemysłowego, kontrolingu, planowania produkcji, UR

  • Miejsce pracy: Płońsk

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika

  • Minimum 5 lat doświadczenia w planowaniu i realizacji projektów elektroenergetycznych

  • Znajomość zagadnień z zakresu rozdziału dystrybucji mocy niskiego i średniego napięcia

  • Znajomość zagadnień budowy instalacji elektrycznych SN i nN oraz stacji transformatorowych i rozdzielnic elektrycznych

  • Znajomość zagadnień związanych z zasilaniem gwarantowanym i rezerwowym, zasadami zabezpieczeń elektrycznych

  • Mile widziana znajomość prawa energetycznego, zagadnień wiązanych z dystrybucją energii elektrycznej, oraz zasad BHP w elektryce

  • Doświadczenie w planowaniu zapotrzebowania na moc elektryczną oraz zagadnień rozdziału energii

  • Doświadczenie w przygotowaniu, organizacji i odbiorze robót elektrycznych

  • Uprawnienia SEP G1 D

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji elektrycznej i powykonawczej

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na skuteczna komunikację (min. poziom B1/B2)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Kartę Medicover Sport

  • Elastyczny czas pracy

Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:

  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe

  • Realnie dobrze zarobisz

  • Respektowany jest work-life balance

  • Panuje przyjazna atmosfera pracy

  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie

  • Podstawą są transparentne zasady współpracy