Nazwa pracodawcy:
DB Personalrecruiting

Data dodania:
2017-05-11

Nr referencyjny:
002-2017

Miejsce pracy:
Niemcy, Dillenburg

Wymagane wykształcenie:
Zawodowe

Wymagane doświadczenie:
0-2 lata

Wynagrodzenie od:
8100

Rodzaj wynagrodzenia:
Na miesiąc

Rodzaj stanowiska:
Pracownik fizyczny

Kontakt:
Wojciech Schmidt
kontakt@oferty-pracy-w-niemczech.info
0049 661 5008375

DB Personalrecruiting współpracujący z niemiecką firmą rekrutacyjną z ponad 20-letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy, zajmujący się dostarczaniem ekspertów oraz kadry kierowniczej, poszukuje polskich fachowców do pracy na terenie całych Niemiec. Pracownikom zapewniamy lokum, opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego oraz niemiecką umowę o pracę według taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych.

Malarze - prace wykończeniowe

Opis stanowiska
  • malowanie, renowacje
  • tynkowanie, tapetowanie

Wymagania
  • zaświadczenia potwierdzające o wcześniejszym wykonywaniu wyżej wymienionych prac
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • samodzielność, dokładność, punktualność

Oferujemy
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą według niemieckiej taryfy Federalnego Związku Pracodawców usług personalnych (Bundesarbeitgeberverband der Personaldienstleister e.V. – BAP)
  • długoterminowa praca w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie, które zapewnia i opłaca pracodawca (w wynajmowanych pensjonatach lub mieszkaniach 1 – 2 osobowych)
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko-niemieckojęzycznego
  • wszystkie świadczenia socjalne przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec, w niemieckiej firmie (ubezpieczenia)
  • 40 godzinny tydzień pracy
  • Płatne nadgodziny + 25%, nocne zmiany + 25 %, praca w niedzielę + 50%, praca w święta + 100%

Kontakt W sprawie ogłoszenia prosimy kontaktować się z:
tel: 0049 661 5008375
email: kontakt@oferty-pracy-w-niemczech.info
www: http://oferty-pracy-w-niemczech.info

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."