Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090480

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Financial Analyst

Opis stanowiska
Twoja następna firma to międzynarodowy koncern zajmujący się produkcją i sprzedażą opakowań

Twoje następne stanowisko związane będzie z dwoma obszarami. Pierwszym będzie przygotowanie różnorodnych analiz i raportów związanych z obszarem sprzedaży oraz wsparcie kontrolera finansowego w zakresie analizy potencjału obecnych i przyszłych Klientów jak również konkurencji oraz badanie opłacalności zamkniętych zleceń. Druga część obowiązków będzie wiązała się ze współpracą z zagraniczną jednostką firmy w zakresie przygotowania dokumentów do rozliczania podatku VAT (transakcje zakupu i sprzedaży; składanie i przygotowywanie zamówień).

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Oczekujemy doświadczenia w przygotowaniu analiz biznesowych i sprzedażowych a w związku z tym swobodnej pracy w programie MS Excel. Dużym atutem będzie znajomość programu Navision. Ważna jest również dobra znajomość języka angielskiego a dużym atutem będzie wiedza z zakresu podatku VAT.

Co zyskujesz? Możliwość rozwoju w obszarze controllingu i analiz w międzynarodowym środowisku w dużej stabilnej firmie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."