Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090482

Miejsce pracy:
Polska, Południowa część Wrocławia

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds. podatkowych

Opis stanowiska
Twoja następna firma
 to zakład produkcyjny należący do globalnego koncernu.

Twoje następne stanowisko będzie wiązało się z odpowiedzialnością za całokształt zagadnień podatkowych w firmie z naciskiem na sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu VAT oraz wsparcie w obszarze CIT. Będziesz pracował nad przygotowaniem jednolitego pliku kontrolnego i dbał o poprawność dokumentów księgowych pod kątem podatkowym. Do obowiązków będzie należało też utrzymywanie kontaktów z organami podatkowymi, sporządzanie pism i dokumentów. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Oczekujemy minimum 2 letniego doświadczenia w zakresie podatków z naciskiem na bardzo dobrą znajomość podatku VAT. Preferujemy wykształcenie kierunkowe, najlepiej podatkowe. Ze względu na międzynarodowość organizacji konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego. 

Co zyskujesz? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Oferujemy możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji i możliwość zetknięcia się z wieloma interesującymi zagadnieniami podatkowymi. Firma zapewnia pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, bony). 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."