Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090475

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds obsługi klienta z językiem francuskim

Opis stanowiska Nasz klient jest globalnym liderem w zakresie usług transportowych. Kilka lat temu otworzył w centrum Krakowa swoje centrum operacyjne. W związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy osób, które zasilą francuskojęzyczny zespół niesprzedażowej obsługi klienta.
Praca na tym stanowisku wiąże się z kontrolowaniem oraz procesowaniem szeroko rozumianej dokumentacji związanej z międzynarodowym transportem towarów oraz dzienny kontakt z klientami firmy w języku francuskim celem wyjaśnienia wszelkich nieścisłości. Wcześniejsze doświadczenie w pracy administracyjnej, lub obsludze klienta nie jest wymagane.
Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka francuskiego (minimum poziom B2)  oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Na tym stanowisku pracy niezwykle ważne są również dobre umiejętności komunikacyjne, oraz nastawienie na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów.
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o Pracę, dogodną lokalizację biura (okolice Ronda Grzegórzeckiego) atrakcyjne wynagrodzenia oraz pakied benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna etc.)
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."