Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1088296

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Senior Process Engineer

Opis stanowiska Twoja następna firma
Nowoczesna i międzynarodowa organizacja, specjalizująca się w dostarczaniu swoim Klientom wysokiej jakości rozwiązań w obszarze instalacji ochrony środowiska oraz gospodarki wodno-ściekowej.

Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na tym stanowisku to Ekspert, odpowiedzialny za opracowywanie dokumentacji projektowej w obszarze instalacji ochrony środowiska i gospodarki wodno-ściekowej oraz wykonywanie różnych obliczeń inżynierskich: analiza procesu, dobór urządzeń, zużycie mediów; bilanse masowe etc., wsparcie i koordynację pracy zespołu projektowego na każdym etapie cyklu życia projektu (koncepcja, projekt, budowa, uruchomienie), nadzór technologiczny nad obiektami oraz przygotowanie technicznej części ofert.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Ponad 8 lat doświadczenia w obszarze związanym z przygotowywaniem dokumentacji technicznej instalacji ochrony środowiska / gospodarki wodno-ściekowej zarówno na potrzeby nowych projektów, jaki i na potrzeby modernizacji istniejących instalacji. Niezbędne na tym stanowisku jest również wykształcenie techniczne w obszarze Chemii Procesowej , Ochrony środowiska lub pokrewnych oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."