Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090479

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Płatny staż w dziale finansów dla absolwentów!

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów chętnych do odbycia płatnego 4 miesięcznego stażu w dziale finansowym.

Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie prac pomocniczych działu takich jak alokacja płatności na kontach klientów, weryfikowanie faktur i dokumentów, śledzenie transakcji na kontach klientów. Dodatkowo do obowiązków będzie należeć kontakt z klientem w j. angielskim.

Od kandydatów wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2/C1) oraz dostępności 40h tygodniowo (elastyczny grafik, praca zmianowa oraz w weekendy). Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie. 

Firma oferuje możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, odpowiednie 2 miesięczne przeszkolenie, umowę o pracę oraz pakiet benefitów. Dodatkowo dla najlepszych istnieje możliwość dalszej współpracy z firmą po zakończeniu stażu.


Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."