Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090465

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Financial Controller

Opis stanowiska
Twoja nowa firma 
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w obszarze Kontrolingu. Pracodawcą jest stabilna firma z długą tradycją na rynku poznańskim, marka rozpoznawalna na całym świecie. 

Twoje nowe stanowisko
Jako Kontroler będziesz odpowiadać za analizę wyników w stosunku do budżetu i jego prognoz oraz za przygotowanie budżetu na kolejny rok oraz jego oszacowanie na nadchodzące okresy. Do Twoich zadań będą należały obowiązki związane z przygotowaniem raportów i komentarzy dotyczących centrów kosztowych, uczestnictwo w projektach usprawniających procesy oraz komunikację z managerami oraz innymi pracownikami.

Aby odnieść sukces 
Idealny kandydat powinien posiadać co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży produkcyjnej lub spożywczej. Osoba na stanowisku Financial Controller musi mieć wyższe wykształcenie, posługiwać się płynnie językiem angielskim oraz znać SAP oraz obsługę pakietu MS Office. Osoby ubiegające się o to stanowisko powinny być komunikatywne, zorganizowane, umieć szybko podejmować decyzję oraz być odporne na stres.

W zamian otrzymasz 
Nasz Klient oferuje stałą, interesującą pracę w międzynarodowym środowisku oraz stabilne warunki zatrudnienia. Ponadto zapewnia rozwój dzięki licznym szkoleniom oraz atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów.

Co zrobić teraz
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."