Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1085679

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Płatny staż w dziale rekrutacji Hays Response

Opis stanowiska
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa HAYS posiada 245 biur w 33 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, a wraz z nim zmianami strukturalnymi, poszukujemy osoby na stanowisko: stażysta w dziale HAYS Response we Wrocławiu.

Do Twoich głównych obowiązków będzie należała współpraca z konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych, aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów, analiza napływających CV, przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami, direct search, przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, udział w rozmowach kwalifikacyjnych oraz opracowywaniu profili zawodowych kandydatów.

Wymagana na tym stanowisku jest dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny). Poszukujemy osoby dostępnej w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo.

W zamian za sumienne wykonywane obowiązków oferujemy Ci płatny staż w międzynarodowej, nowoczesnej firmie, nowe doświadczenia, ciekawe wyzwania, możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów w obszarze swojej specjalizacji a także możliwość poznania pracy w specjalistycznej firmie rekrutacyjnej.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV klikając przycisk „Aplikuj”.

Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."