Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090457

Miejsce pracy:
Polska, Kraków

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Starszy księgowy w dziale AP

Opis stanowiska Dla naszego Klienta, jednej z największych amerykańskich korporacji działającej w branży zakupowej, poszukujemy kandydatów do działu Accounts Payable.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie i księgowanie faktur zakupowych, procesowanie płatności wychodzących, rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przeprowadzanie czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca oraz przygotowywanie raportów i zestawień niezbędnych do przeprowadzenia procesu rozliczeniowego.

Poszukujemy osób, które posiadają przynajmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze AP/PtP oraz posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (min. B2). Wykształcenie w obszarze finansów będzie atutem.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów na start (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport). Jeśli jesteś zmotywowaną i nastawioną na rozwój osobą, prześlij nam swoje CV w języki angielskim. Czekamy na Ciebie!
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."