Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090454

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Junior Business Analyst (IT)

Opis stanowiska Dla naszego Klienta – międzynarodowej instytucji finansowej z branży fin-tech – poszukujemy osoby na stanowisko

Junior Business Analyst

Osoba zatrudniona dołączy do zespołu, zajmującego się rozwojem aplikacji, która jest wewnętrznym narzędziem, zapewniającym przyjazny dla użytkownika interfejs do zarządzania operacjami na opcjach walutowych (FX Option).

Twoja rola będzie polegać na pośrednictwie pomiędzy użytkownikami aplikacji a resztą zespołu. Wśród Twoich zadań będzie zatem zbieranie i analizowanie zapytań użytkowników, rozwiązywanie problemów (1st line), a także przypisywanie bardziej złożonych problemów odpowiednim członkom zespołu. Dodatkowo będziesz ściśle współpracować z zespołem programistów, przekazując feedback użytkowników na temat wykorzystania aplikacji, oraz będziesz brać udział w testowaniu nowych i obecnie istniejących funkcji aplikacji.
  
Poszukujemy absolwentów informatyki/kierunków finansowych/matematyki/ekonomii/itp., posiadających podstawową wiedzę z zakresu instrumentów finansowych OTC i/lub zarządzania transakcjami lub ryzykiem (lub chęć do jej zdobycia). Mile widziane osoby z pierwszym doświadczeniem zawodowym w obszarze finansów lub technologii (staże, praktyki).
  
Większość projektów odbywa się w międzynarodowym zespołach, dlatego płynna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym (B2/C1).

Osoba zatrudniona będzie pomostem pomiędzy stroną biznesową a informatyczną, dlatego ważne jest co najmniej podstawowe zrozumienie IT i cyklu rozwoju aplikacji w organizacji. Dodatkowym atutem będzie również doświadczenie w projektach międzynarodowych z obszaru IT.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, a poza tym posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, prezentacyjne i komunikacyjne, jesteś zorientowany na klienta, elastyczny i myślący rozwiązaniami – aplikuj i zdobądź możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, oferującej konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i pakietem benefitów, jak również zróżnicowany zakres zadań oraz miłą atmosferę pracy.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."