Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2017-05-19

Nr referencyjny:
1090435

Miejsce pracy:
Polska, Katowice

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Specjalista ds. Payrollu

Opis stanowiska Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, producenta automatyki przemysłowej oraz rozwiązań informatycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Payrollu.

Twoje następne stanowisko
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zbieranie, utrzymywanie i konsolidowanie danych płacowych oraz upewnianie się czy są kompletne. Będziesz dostarczać dane płacowe do zewnętrznego dostawcy, zapewniać terminowość wypłaty wynagrodzeń oraz przygotowywać raporty wynagrodzeń. Pozostałe obowiązki dotyczą zarządzania bazami danych, czasem pracy, odpowiadania na zapytania pracowników oraz odpowiadania na zapytania klienta wewnętrznego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy kandydatów posiadających wykształcenie wyższe w zakresie finansów/Payrollu/Zarządzania HR oraz posiadających wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej). Wymagamy również dobrej znajomości języka angielskiego (B2/C1) oraz znajomości programu Excel.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwości rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji oraz bogaty pakiet dodatkowych świadczeń i benefitów. 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Kontakt Aplikuj!


W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."