Nazwa pracodawcy:
Nationale-Nederlanden

Data dodania:
2017-05-18

Nr referencyjny:
1654889pra

Miejsce pracy:
Polska, Częstochowa
województwo: śląskie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych, inwestycyjnych i innych

  • docieranie i pozyskiwanie nowych Klientów

  • obsługę Klientów, obsługę posprzedażową

  • przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań z zakresu finansów

  • współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi

  • realizacja celów biznesowych

Wymagania
Szukamy:

  • ludzi z pasją, dla których praca w finansach będzie powołaniem

  • osób z doświadczeniem w sprzedaży lub/i obsłudze klienta

  • osób, dla których praca z Klientem jest przyjemnością

  • osób zmotywowanych, gotowych do działania

  • osób posiadających wysoka kulturę osobistą i etykę

  • osób chętnych do rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności

Oferujemy
Osobom zatrudnionym firma oferuje:

  • pracę w stabilnej instytucji finansowej

  • stałe wynagrodzenie oraz prowizje od każdej sprzedaży

  • profesjonalne szkolenia, na których nauczymy Cię jak pozyskiwać Klientów, jak z nimi pracować

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • bogaty pakiet benefitów od początku współpracy

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."