Nazwa pracodawcy:
Axell Holandia Sp. z o.o.

Data dodania:
2017-05-18

Nr referencyjny:
1654874pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: podlaskie

Pracownik produkcyjny - branża stolarska, elementy dachowe

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia / Oisterwijk

Wymagania

Dla naszego klienta w Oisterwijk będącego liderem w dziedzinie produkcji izolacji dachowych poszukujemy pracownika produkcyjnego.

Opis zadań:

Praca odbywa się na hali produkcyjnej i polega na umieszczaniu drewnianych płyt izolacyjnych na linii produkcyjnej oraz obsłudze maszyn stolarskich (pił).

W razie potrzeby praca z rysunkiem technicznym. Praca na dłuższy okres czasu.

Wymagania:

  • doświadczenie na takim samym lub/i podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kategorii B

  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

  • chęć pozostania w Holandii na dłuższy okres czasu

  • motywacja do pracy, dokładność

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

  • pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • darmowy transport do pracy

  • opiekę polskich koordynatorów

  • tygodniowy system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."