Nazwa pracodawcy:
Portal Praca.pl

Data dodania:
2023-06-02

Nr referencyjny:
8317695pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Al. KEN 18 (przy met
województwo: mazowieckie

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Wymagania
Najważniejsze zadania:

  • Redagowanie, edytowanie oraz dodawanie ogłoszeń na portalu;

  • Tworzenie szaty graficznej ogłoszeń;

  • Prace w HTML z wykorzystaniem CSS;

  • Dbanie o właściwy poziom mailowej i telefonicznej obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość HTML i CSS – ale jeśli nie znasz, to my możemy Ciebie tego nauczyć;

  • Znajomość programów graficznych w stopniu pozwalającym na samodzielne przygotowywanie layoutów (znajomość GIMP na początek wystarczy);

  • Perfekcyjna znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie;

  • Cierpliwość, dbałość o szczegóły, systematyczność – cechy potrzebne do pracy z codziennymi powtarzalnymi zadaniami;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na mailową oraz telefoniczną obsługę klienta;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i spora dawka zaangażowania;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Perspektywy z nami:

  • Stanowisko to w pełni daje możliwość pracy z klientami przy jednoczesnym wykorzystaniu umiejętności technicznych (obsługa programu graficznego i stylowanie treści);

  • Umożliwimy Ci długofalową współpracę – średnia stażu pracy w dziale obsługi klienta w naszej firmie to 3,5 roku;

  • Zapewnimy Ci dużo uwagi, ale tylko od Ciebie zależy, jak bardzo rozwiniesz się w naszej organizacji;

  • Umożliwiamy częściową pracę zdalną po pierwszych kilku miesiącach pracy;

  • Zapewniamy benefity: kartę Multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz kartę lunchową.

Oferujemy
Proces rekrutacji:

  • Wyślij CV, a my rozpatrzymy je od razu;

  • Jeśli wpiszesz się w profil poszukiwanej osoby, skontaktujemy się w ciągu 3 dni roboczych;

  • Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzimy w biurze w Warszawie lub online;

  • Do 3 dni poznasz ostateczną decyzję.