Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-02-04

Nr referencyjny:
1183560

Miejsce pracy:
Polska, Małopolskie

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

export manager/ sales manager

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej działającej w branży sportów zimowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Export Manager/  Sales Manager.

Zakres obowiązków:

  • zwiększenie efektywności, rentowności i skali działalności firmy
  • budowanie siatki klientów (potencjalnych klientów), nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, monitorowanie ich potrzeb
  • udział w targach branżowych, monitorowanie bieżących przetargów branżowych
  • współpraca z mediami w zakresie reklam, artykułów, komunikatów, PR nt. Spółki, współpraca z działem marketingu
  • przygotowywanie planów i prognoz sprzedaży, nadzór nad ich realizacją
  • opracowywanie strategii sprzedaży oraz nadzór nad realizacją strategii, konsultacje strategii rozwoju rynków obsługiwanych przez spółki zależne
  • zarządzanie zespołem handlowców: planowanie, motywowanie, wyznaczanie celów i monitorowanie bieżących wyników sprzedaży, definiowanie mechanizmów motywacyjnych
  • budowanie zespołu (czuwanie nad przebiegiem rekrutacji i współtworzenie oferty szkoleń pracowniczych dla handlowców i dystrybutorów); ciągła rekrutacja
  • nadzorowanie pracy zespołu sprzedażowego
  • monitorowaniu sprzedaży i rozliczenia wszystkich operacji handlowych
  • stosowanie elastycznych algorytmów ustalania cen i metod płatności, zarządzaniu rabatami i programami kredytowymi, wdrożeniu specjalnych programów dla stałych klientów
  • prognozowanie przyszłego zapotrzebowania na produkcję przedsiębiorstwa i ocena potencjalnego rynku

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie sprzedażowe w branży sportów zimowych: mocna relacyjność, długotrwałe procesy sprzedażowe (miesiące, lata)
  • Biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Mile widziana wiedza o branży turystyczno-narciarskiej
  • Zorientowanie na wynik, bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Praktyka w budowaniu międzynarodowej struktury sprzedażowej
  • Zmysł techniczny i konstrukcyjny
  • Doświadczenie w firmie eksportowej
  • Praktyka w handlu międzynarodowym: praca z dealerami i handlowymi spółkami zależnymi
  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Doświadczenie w pracy z systemem CRM
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność oraz dążenie do brania odpowiedzialności
  • Praca na miejscu w firmie oraz w delegacjach
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B/ kontrakt menadżerski
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku, laptop, telefon
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premie)
  • Samodzielność w działaniu
  • Możliwość udziału i kształtowania sprzedaży w globalnie unikalnej firmie
  • Atrakcyjne warunki pracy (nowoczesne biura, wyjazdy służbowe w najlepsze lokalizacje turystyczne)
  • Dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość zaangażowania w rozwój produktu i prace badawczo-rozwojowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.