Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-02-11

Nr referencyjny:
1183915

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Key Account Manager

Opis stanowiska

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent komponentów elektronicznych. Do swojego Działu Sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko Key Account Managera.

Twoje następne stanowisko

  • Do codziennych obowiązków nowozatrudnionej osoby należeć będzie utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami oraz aktywne rozwijanie współpracy z wiodącymi partnerami poprzez spotkania, wizyty handlowe, stałą profesjonalną obsługę.
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy, wsparcie Działu Sprzedaży w kreowaniu i rozwijaniu strategii sprzedaży.
  • Nowozatrudniona osoba będzie badała potrzeby klientów, prowadziła prezentacje i negocjacje handlowe.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży technicznej i wykształceniem technicznym (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika i pokrewne)
  • Konieczna jest umiejętność badania potrzeb klientów, prowadzenia działań sprzedażowych, chęć dalszego rozwoju w tym zakresie.
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność współpracy i wytrwałość w realizacji założonych celów z pewnością pomogą odnieść sukces na tym stanowisku.
  • Angielski - swobodna komunikacja

Co zyskujesz?

  • Oferujemy stabilną, dającą możliwość rozwoju pracę w międzynarodowej organizacji, umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy.
  • Nasz klient oferuje opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie wczasów, paczki świąteczne, a także możliwości nauki i rozwoju.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.