Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-03-24

Nr referencyjny:
1184694

Miejsce pracy:
Polska, Wroclaw

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Process Quality Engineer

Opis stanowiska

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Inżyniera Jakości Procesu do przodującej firmy w dziedzinie technologii wodnych zlokalizowanej w Strzelinie.

Zadania:

  • Stała praca i kontrola jakości w zakresie procesu
  • Tworzenie raportów kontrolnych oraz bezpieczne przechowywanie zgromadzonych danych
  • Pomoc w tworzeniu raportów niezgodności komponentów dostawców
  • Udział w procesie demontażu lub reworku produktów reklamacyjnych
  • Tworzenie planów kontrolnych, instrukcji oraz procedur testu produktu
  • Uczestnictwo oraz organizowanie testów komponentów, oraz produktów końcowych
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych
  • Tworzenie formularzy pomiarowych
  • Wykonywanie analiz problemu, wyciąganie wniosków i wprowadzanie akcji korekcyjnych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach
  • Wspieranie zespołów produkcyjnych w problemach jakościowych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, zgodnie ze standardami 5S

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektronika lub mechanika)
  • Znajomość technik pomiarowych
  • Znajomość podstawowych narzędzi jakościowych
  • Doświadczenie w weryfikowaniu problemu, analizie oraz podejmowania akcji
  • Mile widziana znajomość systemów odlewnictwa, spawania, zgrzewania

Oferujemy:

  • Opieka medyczna – Medicover
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowania itd.)
  • Dofinansowania nauki/szkoleń
  • Owocowe poniedziałki
  • Paczki świąteczne
  • Wydarzenia w firmie dla pracowników

Ta oferta pracy jest dla Ciebie interesująca? Nie czekaj i aplikuj, aby uzyskać więcej informacji!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.