Nazwa pracodawcy:
3S AGENCY

Data dodania:
2024-03-29

Nr referencyjny:
8927959pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

3S AGENCY

Menadżer projektu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Pomaganie klientom w realizacji projektów, od początkowej konsultacji aż do zakończenia.

  • Przygotowywanie ofert odzwierciedlających życzenia klientów, włączając oferty handlowe, rysunki, moodboardy, próbki tkanin oraz zestawy materiałów wykończeniowych itp.

  • Zwiększanie sprzedaży poprzez budowanie i rozwijanie solidnych relacji B2C i B2B.

  • Podtrzymywanie wysokich standardów salonu wystawowego poprzez utrzymanie ekspozycji w nienagannej czystości, kompletności i organizacji.

  • Wykonywanie dodatkowych projektów, obowiązków i zadań w razie potrzeby i/lub na żądanie.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziedzinie projektowania wnętrz lub meblarstwa.

  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne, umożliwiające zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klientów.

  • Głęboka wiedza na temat planów architektonicznych. Znajomość Photoshopa lub równoważnego oprogramowania będzie dodatkowym atutem.

  • Doskonała znajomość programów PowerPoint, Excel i Word.

  • Bardzo silne umiejętności zarządzania projektami.

  • Mocne powiązania w społecznościach architektonicznych, wnętrzarskich i deweloperskich będą dodatkowym atutem.

  • Wysoki poziom organizacji pracy i zdolność do realizowania wielu zadań jednocześnie w dynamicznym środowisku pracy.

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego będzie atutem.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Praca w zespole profesjonalistów.

  • Stały rozwój, szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Uczestnictwo w głównych branżowych wystawach.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Wynagrodzenie - podstawa + premia.

  • Satysfakcja z ulubionej pracy.