Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-08

Nr referencyjny:
8950648pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Elektronik

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów elektronicznych

  • optymalizacja istniejących rozwiązań

  • uruchamianie i testowanie sprawności urządzeń elektronicznych

  • diagnozowanie i naprawianie usterek w wadliwych urządzeniach

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe elektroniczne lub wyższe (preferowane elektronika, mechatronika lub pokrewne)

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość elektroniki analogowej i/lub cyfrowej

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
Co oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności