Nazwa pracodawcy:
Exact Systems sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8959900pra

Miejsce pracy:
Polska, Stargard
województwo: zachodniopomorskie

Specjalista ds. spawalnictwa z j. angielskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawcy oraz nadzorowanie działań korygujących,

  • Nadzór nad zgodnością produkowanych komponentów z wymaganiami jakościowymi zdefiniowanymi przez Jotul,

  • Analiza problemów jakościowych u dostawcy – identyfikacja problemów związanych z komponentami i procesami,

  • Współpraca z dostawcą w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego,

  • Regularne uczestnictwo w codziennych spotkaniach z dostawcą i raportowanie do Jotul.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min roczne, mile widziane w obróbce stali, w szczególności w procesie spawania (certyfikat VT1/VT2 mile widziany),

  • Nastawienia na współpracę, rozwiązywanie problemów,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów (m.in. 8D, 5Why, Diagram Ishikawa),

  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziany status ucznia studenta.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Stawkę godzinową 60,00 zł brutto,

  • System 1 zmianowy,

  • Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) – Exact Pay,

  • Kartę Multisport,

  • Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego),

  • Formalności w telefonie (elektroniczna umowa),

  • Ubezpieczenie NNW,

  • Stały wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People GO,

  • Zaplecze socjalne i parking przy zakładzie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.