Nazwa pracodawcy:
Sunreef Venture S. A.

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8959906pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Laminiarz do przyuczenia

Opis stanowiska Opis stanowiska

Szukamy nowych członków naszego zespołu na stanowisko Laminiarza. Nie potrzebujesz doświadczenia - liczy się Twoja motywacja i gotowość do nauki nowych umiejętności!

Twoje zadania

  • Laminowanie powierzchni zgodnie z instrukcjami technicznymi

  • Ręczna i maszynowa obróbka laminatu

  • Montaż elementów kompozytowych

  • Prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania Wymagania

  • Obsługa elektronarzędzi takich jak wyżynarka, szlifierka, odkurzacz

  • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku, w tym czasami w nadgodzinach

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Chęć do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania

Mile widziane

  • czytanie rysunku technicznego

Oferujemy Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w systemie 1-zmianowym

  • Ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med za 1zł

  • Dofinansowanie do karty Multisport w wysokości 80% - 30 zł za kartę

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) w wysokości 250 zł/mc

  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os

  • Dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto dla osób spoza Gdańska lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym przez 3 miesiące za darmo.

  • Bezpłatny transport z Elbląga (ok 35 min.)

  • Dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny, rozliczane 50% lub 100% więcej do podstawy.