Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8961091pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Ustawiacz Maszyn / Technik Utrzymania ruchu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie maszyn

  • Testy funkcjonalne i akceptacyjne złożonych urządzeń, systemów próżniowych

  • Prowadzenie dokumentacji testowej i odbiorowej

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone techniczne szkolenie zawodowe

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Niemiecką umowę o prace

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Kurs języka niemieckiego