Nazwa pracodawcy:
Medicover Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8961928pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

SEO Specialist

Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analiza widoczności stron www w wyszukiwarkach internetowych

  • Optymalizację współczynnika konwersji

  • Wykonywanie audytów SEO oraz przedstawienie rekomendacji działań

  • Przygotowywanie analiz słów kluczowych oraz wsparcie przy tworzeniu strategii content marketingu

  • Analizę i raportowanie ruchu na stronach internetowych

  • Dbałość i weryfikacji poprawności zbieranych danych

  • Projektowanie raportów

  • Planowanie i realizacja działań przekładających się na wyniki sprzedaży oraz podnoszenie efektywności działania (sprzedaż, konwersje, usability)

  • Wsparcie poszczególnych biznesów w podejmowaniu decyzji w obszarze działań internetowych

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość Google Analytics oraz Google Search Console

  • Praktyczna wiedza z obszaru SEO (off-site, on-site, Local SEO)

  • Znajomość narzędzi wspierających analizy stron ( m.in. Ahrefs/Semrush, Screaming Frog/Sitebulb)

  • Doświadczenie w tworzeniu strategii content marketingu

  • Średniozaawansowana znajomość MS Excel

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpretacji danych

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (codzienne komunikacja w tym języku)

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy współtworzeniu nowych serwisów internetowych

  • Certyfikat Google Analytics

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę zdalną

  • pracę z czołowymi serwisami internetowymi w branży medycznej, generującymi miliony sesji miesięcznie

  • realny wpływ na działania podejmowane w ramach serwisów grupy Medicover

  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie– z nami wszystkiego się nauczysz

  • MediHero – u nas poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie. Nie każdy nasz pracownik nosi pelerynę, ale praca każdego ma istotny wpływ na rozwój firmy, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • nieSamaPracąCzłowiekŻyje – po pracy możesz zaangażować się w wiele inicjatyw, w tym np. wolontariat Fundacji Medicover lub jeśli grasz na instrumencie dołączyć do MediCover Band i poczuć się jak gwiazda rocka

  • Z nami #siegaszWyżej - poza licznymi szkoleniami oraz programami rozwojowymi, od 1 dnia pracy masz możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Jeśli Twoim marzeniem jest, aby w piątkowe popołudnie #wsiąśćDoPociaguBylejakiego i spędzić weekend poza miastem to 10 minut spacerkiem dzieli Cię od jego spełnienia (nasze nowo wyremontowane biuro mieści się w okolicy Dworca Zachodniego)

  • prywatną opiekę medycznądla Ciebie i Twojej rodziny

  • #MamTęMoc- z pakietem sportowym Medicover Sport mamy bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w całej Polsce

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits(m.in. bilety do kina, teatru,  zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”