Nazwa pracodawcy:
Rotenso - Grupa Thermosilesia

Data dodania:
2024-04-10

Nr referencyjny:
8959924pra

Miejsce pracy:
Polska, Ruda Śląska
województwo: śląskie

Product Manager ds. urządzeń wentylacyjnych

Opis stanowiska

  • masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze branży technicznej;

  • znasz bardzo dobrze język angielski;

  • jesteś nastawiony/a zadaniowo;

  • masz umiejętności negocjacyjne;

  • jesteś pracowity/a, sumienny/a;

  • masz prawo jazdy kat. B;

  • jesteś samodzielny w działaniu.

Wymagania
Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • analizę konkurencyjności produktowej oraz cenowej;

  • poszukiwanie dostawców dla nowych produktów;

  • wsparcie Działu Sprzedaży;

  • przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów.

Oferujemy
Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań;

  • dofinansowanie do pakietów sportowych;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego;

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.