Nazwa pracodawcy:
STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF

Data dodania:
2024-04-09

Nr referencyjny:
8911747pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Fundraiser / Fundraiserka

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie darczyńców do programu darowizn regularnych UNICEF Polska na ulicach Twojego miasta, w wybranych sklepach, centrach handlowych i usługowych lub domach

  • Udzielanie informacji dotyczących kampanii UNICEF

  • Budowanie relacji z darczyńcami UNICEF

  • Możliwość zarządzaniem własnym zespołem

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji i w prowadzeniu dialogu

  • Pozytywna energia i nieschodzący uśmiech z twarzy :)

  • Otwartość na pracę z celem

  • Dyspozycyjność czasowa aby zdecydowanie zaangażować się w projekt

  • Biegła znajomość języka polskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy bezpośredniego kontaktu z klientem lub darczyńcą

  • Zainteresowanie tematyką pomocy humanitarnej

Oferujemy
To oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie ze stałym wynagrodzeniem godzinowym – 40-46 zł brutto + bonus do 1000 zł/miesiąc

  • Możliwość dostosowania grafiku pracy do Twoich potrzeb

  • Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole

  • Jasną ścieżkę kariery – od junior fundraisera do senior team leadera

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Szkolenia z zakresu fundraisingu, kompetencji miękkich oraz zarządzania zespołem