Nazwa pracodawcy:
ANGLOSEC Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8966602pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Technik Serwisu

Opis stanowiska

Miejsce zatrudnienia: Warszawa / Kraków / Katowice

Charakter pracy wiąże się z częstymi wyjazdami do klientów (na terenie Polski).

Zakres obowiązków (czynności) na stanowisku pracy:

  • Podejmowanie działań serwisowych: diagnoza i naprawa zgłoszonych usterek

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń

  • Instalacja zakupionych urządzeń wraz z krótkim szkoleniem obsługi

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z działaniami serwisowymi

  • Udzielanie telefonicznego wsparcia technicznego użytkownikom urządzeń

  • Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń

  • Dbałość o dobry stan techniczny powierzonego mienia firmy

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, elektryka, informatyka

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na średnim poziomie

  • Dyspozycyjność

  • Niekaralność

  • Brak uzależnień

Wymagane kompetencje:

  • Umiejętność pracy zespołowej jak i samodzielnej

  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów technicznych

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Dążenie do rozwoju zawodowego, umiejętność przyswajania wiedzy

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Dynamiczny i ambitny, młody zespół, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem

  • Niezbędne szkolenia (również w siedzibie producenta)

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym telefon, komputer, samochód służbowy)

  • Opiekę medyczną LUX MED (w tym pakiet rodzinny)

  • Kartę MultiSport

  • Świadczenie urlopowe

  • Spotkania integracyjne