Nazwa pracodawcy:
SERVICE JOBS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8966482pra

Miejsce pracy:
Polska, Żary
województwo: lubuskie

Koordynator obsługi inwestycji budowlanych

Opis stanowiska
Warunki Zatrudnienia:

  • Miejsce Pracy: Biuro w Żarach oraz Miejsca Budowy

  • Rodzaj Zatrudnienia: Umowa o Pracę

  • Wymiar Godzin: Pełen etat

Zakres Obowiązków:

  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną

  • Organizowanie i koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Prowadzenie prac budowlanych zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Współpraca z przedstawicielami firm podwykonawczych oraz nadzorem realizacji ze strony inwestorskiej

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze inwestycji budowlanych

  • Umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi

  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel) oraz AutoCad

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji ciekawych kontraktów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Profesjonalne narzędzia pracy