Nazwa pracodawcy:
Bank Pocztowy S.A.

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8964424pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów,

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi,

  • operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

Wymagania
Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Doradcy Klienta),

  • wykształcenie min. średnie,

  • silne nastawienie na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,

  • otwartość na ludzi i umiejętność nawiązywania kontaktów.

Oferujemy
To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,

  • realny wpływ na to, ile zarabiasz (poprzez atrakcyjny system prowizyjny),

  • bogaty pakiet benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).