Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Data dodania:
2024-04-11

Nr referencyjny:
8963950pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec
województwo: śląskie

Elektryk / Konserwator UDT, Urządzeń i Maszyn budowlanych

Opis stanowiska

  • lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych

  • dokonywanie napraw i konserwacji maszyn, urządzeń, elektronarzędzi oraz instalacji elektrycznych

  • wykonywanie prac montażowych elektroenergetycznych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryk)

  • uprawnienia SEP w grupie G1 E+D (do 1kV)

  • prawo jazdy kategorii B

  • podnoszenie kwalifikacji wg potrzeb firmy

Oferujemy

  • pracę na stałe, umowa o prace, umowa zlecenie lub działalność gospodarcza

  • bardzo dobre warunki finansowe