Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8971396pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Kontakt:

Trenkwalder

Mechanik / Młodszy mechanik (m/k)

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • naprawa pojazdów ciężarowych,

  • diagnostyka pojazdów ciężarowych,

  • wykonywanie przeglądów.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),

  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych (KNORR, WABCO, HALDEX),

  • mile widziane umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych,

  • mile widziana znajomość urządzeń chłodniczych w transporcie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (uprawnień),

  • pracę w systemie 2-zmianowym,

  • opiekę medyczną,

  • świadczenia ZFŚS,

  • dostęp do pakietów sportowych,

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.

Nie czekaj! Wyślij CV już dziś - czekamy na Ciebie! :)

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.