Nazwa pracodawcy:
G8 S.A.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8968780pra

Miejsce pracy:
Polska, Krosno, CH Vivo
województwo: podkarpackie

Kontakt:

G8 S.A.

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • pracę w prestiżowym salonie mody męskiej dla marki segmentu premium,

  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,

  • umowę o pracę po pierwszym przepracowanym miesiącu,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • uczestnictwo w szkoleniach i Akademii Lancerto,

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole,

  • realny wpływ na zmiany w spółce – każda uwaga jest dla nas cenna,

  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5000 zł brutto (wynagrodzenie w wysokości 4550 zł oraz dofinansowanie do posiłków w wysokości 450 zł),

  • przejrzysty system premiowy, motywujący do osiągania celów,

  • średnie wynagrodzenie naszych Doradców Klienta to 7500 zł brutto,

Wymagania
Oczekiwania:

  • pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,

  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży – preferowane związane z branżą odzieżową,

  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy,

Oferujemy
Twoje zadania:

  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,

  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,

  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie.