Nazwa pracodawcy:
Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8970043pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Pl. Zamkowy 4
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka w Dziale Informatyki

Opis stanowiska
Zakres czynności:

  • instalacja i konfiguracja serwerów fizycznych i wirtualnych.

  • opieka nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów operacyjnych serwerów.

  • monitoring i konfiguracja zabezpieczeń sieci i systemów informatycznych.

  • dbanie o bezpieczeństwo danych w obrębie sieci oraz na serwerach.

  • monitoring i konfiguracja macierzy dyskowych.

  • monitoring i konfiguracja kopii zapasowych danych.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe , preferowane informatyczne lub inne techniczne;

  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych Microsoft Windows w wersji 2019 lub nowszej;

  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych Linux server;

  • umiejętność konfiguracji domeny Active Directory, w tym zasad grupy (GPO);

  • umiejętność pracy w środowisku wirtualizacji, w tym instalacji i obsługi maszyn wirtualnych, na przykład: Proxmox, Vmware, Hyper-V;

  • umiejętność pracy z systemem informatycznym do inwentaryzacji zasobów informatycznych i obsługi zgłoszeń użytkowników;

  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (zapory sieciowe, przełączniki, routery, punkty dostępowe), obsługujących sieci Ethernet i WiFi;

  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej;

  • gotowość do samokształcenia oraz szkolenia w zakresie obsługi konfiguracji systemów informatycznych Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum;

  • komunikatywność, dokładność i sumienność;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z anglojęzycznych interfejsów i dokumentacji;

  • mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi FortiGate.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (pełny etat) w renomowanej instytucji;

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie
    do wczasów pod gruszą, dofinansowanie do kart sportowych);

  • prywatną opiekę medyczną;

  • miłą atmosferę pracy.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys/CV;

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.