Nazwa pracodawcy:
CYFROWA FOTO - MPP

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8970631pra

Miejsce pracy:
Polska, Zaczernie, k. Rzeszowa
województwo: podkarpackie

Specjalista ds. e-marketingu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • ścisła opieka nad strategią e-marketingową naszej marki

  • aktywne uczestnictwo w opracowywaniu planów marketingowych oraz strategii komunikacji online

  • monitorowanie i analizowanie efektywności działań marketingowych, wprowadzanie innowacji w kampaniach

  • stałe monitorowanie trendów na rynku e-marketingu i proponowanie kierunków rozwoju

  • zarządzanie stroną internetową, obejmujące optymalizację wyglądu, treści, ścieżki klienta oraz komunikację na stronie

  • analiza rynku i działań konkurencji w obszarze e-marketingu

Wymagania
Poszukiwane kompetencje

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w e-marketingu, w tym przy tworzeniu strategii

  • zainteresowanie nowoczesnymi mediami i reklamą online

  • znajomość aktualnych trendów i narzędzi e-marketingowych

  • wysokie poczucie odpowiedzialności, gotowość do działania oraz zdolność pracy w zespole

  • rzetelność w realizacji projektów z zachowaniem terminowości

  • umiejętność przygotowywania szczegółowych raportów z działań e-marketingowych

  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dodatkowym atutem będzie znajomość Google Analytics

Oferujemy
Oferujemy

  • ciekawą i rozwijającą pracę w dużej firmie działającej globalnie

  • uczestnictwo w ambitnych projektach

  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę obszaru

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy

  • dostęp do niezbędnych narzędzi wspomagających efektywną pracę

  • pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, Multisport)

  • pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w Zaczerniu k. Rzeszowa (4 dni zdalne/m-c)