Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8971393pra

Miejsce pracy:
Polska, Strzegom
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

Trenkwalder

Technik utrzymania ruchu (m/k)

Opis stanowiska

Zaaplikuj jeśli posiadasz:

  • praktyczną wiedzę techniczną z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, pneumatyki,

  • chęć zdobywania i rozwijania kompetencji w ramach pracy w dziale Utrzymania Ruchu,

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagania

Zaaplikuj jeśli masz:

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym, w tym z automatycznymi systemami wytwarzania ciasta i pakowania wyrobu gotowego (mile widziane),

  • wiedzę z ustawiania parametrów procesowych,

  • bardzo dobrą znajomość zasad GMP, GHP oraz HACCP,

  • książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, znajomość zasad BHP i ppoż.

Dodatkowo jeśli umiesz:

  • pracować pod presją czasu (opanowanie w sytuacjach awaryjnych),

  • współpracować w grupie, dzielić się wiedzą oraz uczyć innych,

  • reagować na pojawiające się problemy (proponowanie rozwiązań).

Oferujemy

Dołączając do nas masz zagwarantowane:

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie (frekwencyjna, kwartalna za wynik),

  • umowę o pracę,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy naszego klienta,

  • ciekawe wyzwania, interesującą pracę,

  • dodatkowe świadczenia: karta lunch na 100 zł, wypłata z ZFŚS 600 zł dwa razy do roku, karta przedpłacona na wydatki.