Nazwa pracodawcy:
Super ZOO Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8969638pra

Miejsce pracy:
Polska, Biała Podlaska, PH Karuzela Bi
województwo: lubelskie

Kierownik Sklepu

Opis stanowiska

Zadania:

  • bezpośredni wpływ na budowanie zespołu

  • zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów

  • rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu

  • analiza danych, kontrola kosztów sklepu

  • wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych

  • planowanie czasu pracy zespołu

  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu

  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki

  • wsparcie kierownika regionalnego

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób, niekoniecznie w branży retail

  • świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami

  • wysoka koncentracja na realizacji postawionych celów

  • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • pozytywne nastawienie do pracy ze standardami Marki

  • komunikatywność i praca w obsłudze Klienta

  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym

  • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany

  • wysokie poczucie estetyki, dokładność i dbałość o szczegóły

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach

  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojego sklepu

  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU

  • przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci

  • ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu