Nazwa pracodawcy:
Zabrze Cable Factory sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8969137pra

Miejsce pracy:
Polska, Zabrze
województwo: śląskie

HR Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

Opis stanowiska

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów

  • Wdrażanie nowych pracowników oraz organizowanie szkoleń wstępnych

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników

  • Zarządzanie procesem ocen pracowniczych oraz konfliktami w miejscu pracy

  • Koordynacja procesu rezygnacji pracowników oraz rozmów motywacyjnych

  • Opracowywanie procedur i regulaminów wewnętrznych

  • Współpraca z menedżerami w zakresie planowania zasobów ludzkich

  • Realizacja działań z zakresu employer brandingu i zarządzanie wizerunkiem firmy na rynku pracy

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w branży HR, preferowane minimum 2-3 lata

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Umiejętność zarządzania procesami rekrutacyjnymi

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewnych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Umiejętność pracy z programami komputerowymi (np. MS Office, systemy rekrutacyjne)

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat