Nazwa pracodawcy:
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8969107pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Ekspert / Ekspertka ds. produktów ubezpieczeniowych

Opis stanowiska
Na tym stanowisku oferujemy Ci:

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej

  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość rozwoju w kierunku Menedżera Zespołu Sprzedaży

  • Możliwość wyboru formy współpracy (umowa zlecenie lub jednoosobowa działalność gospodarcza)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premię i prowizję bez limitu - zależną od wyników sprzedaży

  • Elastyczny czas pracy - sam decydujesz jak chcesz stworzyć swój harmonogram pracy w strukturach sprzedaży

  • Udział w ciekawych programach rozwojowych

Wymagania

Odpowiedzialny będziesz za:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie rozmów sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Oferujemy
Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta

  • Wykształcenia średniego

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i zaangażowania

  • Samodzielności w planowaniu oraz działaniu