Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-12

Nr referencyjny:
8970610pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Codzienny kontakt z klientami w języku holenderskim;

  • Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną;

  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta;

  • Dbałość o pozytywny wizerunek marki.

Wymagania
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego  (min. poziom B2);

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;

  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Dobra znajomość obsługi komputera.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole zawsze chętnym do pomocy;

  • Pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwości awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Pracę w komfortowym biurze.