Nazwa pracodawcy:
Praca.pl Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-14

Nr referencyjny:
8880100pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Projektant Instalacji Sanitarnych

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Projektowanie instalacji sanitarnych,

  • Przygotowywanie specyfikacji, opisów technicznych, obliczeń, schematów i rysunków instalacyjnych,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,

  • Współpraca z innymi członkami zespołu - projektanci, architekci, inżynierowie,

  • Ofertowanie i kosztorysowanie instalacji sanitarnych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ogrzewania i wentylacji),

  • Znajomość programów do projektowania (np. AutoCAD, Revit MEP, Audytor OZC, Instalsoft,itp.),

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i norm branżowych,

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • Aktualne uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej ograniczeń będą dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę lub w ramach innej umowy dopasowanej do Twoich oczekiwań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Dostęp do najnowszych narzędzi projektowych,

  • Pracę nad różnorodnymi projektami,

  • Pełne wsparcie zespołu wykwalifikowanych inżynierów.