Nazwa pracodawcy:
P.P.U.H. Ruroserw inż. Ryszard Szmit

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8973946pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej
województwo: pomorskie

Brygadzista - Prowadzący prace rurarsko-ślusarskie

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • praca przy realizacji zadań rurarsko-ślusarskich na statkach w stoczniach i portach polskich.

Wymagania Wymagania

  • umiejętność koordynacji i organizacji pracy,

  • bieżąca kontrola i nadzór podległych pracowników,

  • znajomość prac rurarsko-ślusarskich.

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie w różnych formach,

  • rozwój zawodowy,

  • przyjazną atmosferę w pracy.