Nazwa pracodawcy:
Synevo Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8973994pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Obsługa Pacjentów odwiedzających Punkt Pobrań;

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;

  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu do obsługi Pacjentów;

  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku;

  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;

  • Umiejętności sprzedażowe;

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office;

  • Dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Dobra komunikacja i umiejętność współpracy.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat);

  • Pracę w systemie jednozmianowym;

  • Kompleksowy program szkoleń wewnętrznych;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;

  • Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;

  • Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego;

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej - to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;

  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;

  • Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;

  • Pracę w nowej komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;

  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.