Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974675pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszcz Gdański, ul. Wita Stwo
województwo: pomorskie

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Opis stanowiska

Praca w CM  LUX MED ul. Wita Stwosza 1

My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce

  • rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej;

  • współpracę w ramach umów cywilno-prawnych w wymiarze około 60 godzin;

  • pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;

  • wolne soboty, niedziele i święta. Nasze Centrum Medyczne jest czynne od poniedziałku do piątku w godz.7:00- 20.00

  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania;

  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;

  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;

  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;

  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Wymagania
Oczekiwania wobec Ciebie:​

  • wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG;

  • znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Kursy języka angielskiego

  • Profesjonalne szkolenia

  • Przejrzyste ścieżki rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pomoc prawna

  • Program Poleceń