Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974729pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Opis stanowiska

(Wizyty domowe u Pacjentów)
Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów.
Proponujemy współpracę w ramach realizacji wizyt domowych u Pacjentów na NFZ​.

Twoje zadania:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;

  • instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;

  • prowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych: diagnostyka, zlecanie oraz planowanie rehabilitacji

  • prowadzenie terapii indywidualnej z Pacjentem;

  • prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Wymagania
My zadbamy o:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;

  • możliwe różnorodne formy zatrudnienia (etat / umowa cywilna / działalność gospodarcza);

  • pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

  • możliwość rozwoju naukowego.

Oferujemy
Od Ciebie oczekujemy​:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie fizjoterapii (tytuł magistra);

  • 3-letnie doświadczenie w zawodzie;

  • umiejętności w zakresie diagnostyki funkcjonalnej oraz pracy indywidualnej z Pacjentem;

  • znajomości obsługi komputera;

  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych;

  • otwartości, sumienności, punktualności, komunikatywności, odpowiedzialności, zaangażowania do pracy z Pacjentem.