Nazwa pracodawcy:
Apleona Polska sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974411pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Manager ESG - zarządzanie energią

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku MANAGER ESG będzie odpowiedzialna za:

  • Ścisłą współpracę z innymi działami firmy w szczególności z działem finansów i administracji oraz działami operacyjnymi,

  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych firmy w obszarze ESG przy uwzględnianiu wymogów ustawowych i wytycznych

  • Udział w procesie budowania, monitorowania i realizacji strategii ESG oraz planowania rocznego,

  • Współpracę z działem implementacji nowych kontraktów dot. obsługi budynków,

  • Doradztwo w zakresie optymalizacji energetycznej, ograniczania kosztów eksploatacyjnych przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu użytkowników.

  • Wsparcie obsługi nieruchomości w zakresie zarządzania energią i środowiskiem,

  • Analizę wskaźników środowiskowych ze wskazaniem sposobów ich poprawy, śladu węglowego

  • Planowanie neutralności klimatycznej firmy z uwzględnieniem przepisów prawnych.

Wymagania
Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne – mile widziane osoby po kierunkach : Inżynieria środowiska, instalacje budynkowe, budownictwo zrównoważone, odnawialne źródło energii, systemu zarządzania energią,

  • Znajomość zagadnień związanych z energią, OZE, poprawą efektywności energetycznej, funkcjonowaniem systemów wentylacji, ogrzewania i chłodzenia,

  • Znajomość problematyki budynków oraz zrównoważonego rozwoju w sektorze nieruchomości,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zarządzania energią w nieruchomościach

  • Wiedza z obszaru zrównoważonego rozwoju;

  • Doświadczenie w procesie budowania, monitorowania i realizacji strategii ESG;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • Zdolności analityczne związane,

  • Umiejętność określania priorytetów na stanowisku pracy i organizacji własnego czasu pracy;

  • Znajomość MS Office;

Oferujemy
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Dużą samodzielność;

  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.