Nazwa pracodawcy:
Adreams M. Smerda Sp.k.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974756pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Gdański
województwo: pomorskie

Doradca Klienta

Opis stanowiska

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy

  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!