Nazwa pracodawcy:
GLOBAL OCEAN LINK POLAND Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974516pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Sales Manager / Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska
OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość technik sprzedaży (prezentacyjnej, negocjacyjnej itp.),

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • nastawienie na rozwój,

  • wysoka świadomość biznesowa,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu (od poniedziałku do piątku),

  • analityczne podejście do rozwiązania problemu,

  • zaangażowanie w wykonywanie zadań,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1).

Wymagania
ZADANIA:

  • pozyskiwanie klientów na usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej,

  • realizacja sprzedaży oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,

  • analiza możliwości i zakresu współpracy z Klientem oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,

  • przygotowanie ofert handlowych dla obecnych oraz nowo pozyskanych Klientów,

  • spotkania i rozmowy handlowe,

  • udział w opracowywaniu planów sprzedaży,

  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • tworzenie i nadzór nad wykonaniem sprzedażowej strategii organizacji,

  • raportowanie podejmowanych działań.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz korzystny system premiowy (wysoki % od sprzedaży),

  • pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie,

  • pracę w młodym, energicznym zespole,

  • medyczne ubezpieczenie zdrowotne.