Nazwa pracodawcy:
MOJ S.A.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974504pra

Miejsce pracy:
Polska, Osowiec, k-Opola
województwo: opolskie

Kontakt:

MOJ S.A.

Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym projektów inwestycyjnych

  • Przygotowanie organizacyjne procesu produkcyjnego

  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej w nadzorowanym obszarze

  • Kontrola wydajności i jakości produkcji

  • Nadzór nad wyborem i uzgadnianie i stosownych technologii

Wymagania Wymagania

  • Umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Obsługa komputera

  • Sumienność i skrupulatność

Wykształcenie:

  • Wyższe

Oferujemy Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.