Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974546pra

Miejsce pracy:
Polska, Starogard Gdański
województwo: pomorskie

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka zapewnienia jakości

Opis stanowiska
Zadania:

  • Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych JB API

  • Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów)

  • Weryfikacja i ocena Raportów Serii z procesu wytwarzania produktów API

  • Opracowywanie, opiniowanie, zatwierdzanie dokumentacji jakościowej

  • Współpraca ze specjalistami z innych obszarów

  • Współuczestniczenie w przygotowaniu obszarów produkcyjnych do inspekcji i audytów

  • Uczestnictwo w audytach / inspekcjach dotyczących obszarów Jednostki Biznesowej API

  • Przygotowywanie odpowiedzi na ankiety i zapytania klientów

  • Przygotowywanie wymaganych dokumentów GMP / weryfikacja dokumentacji GMP przed jej zatwierdzeniem/ zatwierdzanie dokumentacji GMP

Wymagania
Wymagania:

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych i wymagań GMP będzie dodatkowym atutem kandydata

  • Doświadczenie w pracy w obszarze Kontroli Jakości / Zapewnieniu Jakości będzie dodatkowym atutem kandydata

  • Komunikatywność oraz chęć rozwoju w dynamicznym i zmieniającym się środowisku pracy

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny