Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-04-15

Nr referencyjny:
8974567pra

Miejsce pracy:
Polska, Starogard Gdański
województwo: pomorskie

Ekspert / Ekspertka ds. wsparcia projektowego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie projektowe w zakresie tworzenia dokumentacji materiałów opakowaniowych w procesie nowych wdrożeń i strategicznych projektów opakowaniowych

  • Reprezentowanie obszaru dokumentacji opakowaniowej w licznych spotkaniach dotyczących różnych projektów opakowaniowych, realizowanych w ramach strategii Organizacji

  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji na temat realizowanych projektów wewnątrz Działu i w Organizacji

  • Proponowanie nowatorskich, niestandardowych rozwiązań z zakresu dokumentacji materiałów opakowaniowych w zakresie nowych projektów i wdrożeń

  • Aktywne przeprowadzanie zmian i doradztwo w projektach związanych ze standaryzacją i optymalizacją dokumentacji opakowaniowej

  • Odpowiadanie za pozyskiwanie nowych wytycznych, wymagań, zasad i standardów opracowywania dokumentacji materiałów opakowaniowych

  • Przegląd procesów, proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze dokumentacji materiałów opakowaniowych

  • Przeprowadzanie analiz ryzyka, rozwiązywanie problemów i doradztwo przy wdrażanych projektach

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie

  • Kilkuletnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, zwłaszcza w zakresie związanym z materiałami opakowaniowymi/dokumentacją opakowaniową

  • Łatwość odnajdywania się w zarządzaniu wieloma projektami/zadaniami jednocześnie

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i nastawienie na realizację zespołowych celów

  • Biegła znajomość programów biurowych (MS Office)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość systemu Agile PLM oraz programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny